Kalendář Ulítaná vletěl do světa

Ulítaní jsme v dnešní době asi všichni. Proto je fajn, že jsme v tom rozletu na chvíli přistáli v Cafe baru Follow me a na klidné přistávací ploše pokřtili kalendář Ulítaná. Patronkou kalendáře se stala herečka Adéla Gondíková a kmotrou herečka Lucie Benešová.

Představte si, že netáhnete domů nákup, ale letíte s ním. Nebo si tak hezky poletujete při luxování. Anebo venčíte smečku psů a letíte si parkem.. I když to zrovna není ten správný příklad pohodlného létání. Zrovna na téhle fotce z kalendáře psi spíš nedobrovolně zvednou do vzduchu svoji paničku. My jsme si totiž občas chtěly udělat i legraci a být spíš ulítlé než ulítané  a vymyslely jsme situace, při kterých by možná člověk dvakrát lítat nemusel.

Nápad stvořit kalendář se zrodil ve dvou blonďatých hlavách.  Tu hrdě na krku nosím já a moje kamarádka novinářka Andrea Ježková. Nejspíš nám náš ulítaný život nestačil a rozhodly jsme se ho roztočit ještě na větší obrátky. Hned jsme věděly, že bude o ženách nad čtyřicet, které zdaleka nepatří do starého železa, navíc jsou schopné, všechno zvládají a ještě při tom krásně vypadají. Ale co dál? Mělo to mít originální nápad, fór!  Naštěstí jsme si na pomoc přizvaly  neméně blonďatou fotografku, správně naši Janu Hozovou, která přišla právě s ulítaností. A to byla třešnička na dortu.

Když už začal kalendář pomalu nabírat svou podobu, řekly jsme si, že by mohl nejen dělat radost, ale také by měl pomoct. Mezi příběhy maminek, které nemají zrovna jednoduchý život, jsme vybraly jeden, který nás chytil za srdce nejvíc. Je to příběh statečné maminky Nadji Prin a jejího jedenáctiletého syna, který bojuje s leukémií. A to už podruhé, poprvé ji měl ve třech letech. A tady pomohla i Nadace Šťastná hvězda, jmenovitě paní Alena Skovajsová. Výtěžek tedy poputuje na dobrou věc.

Tak a je to! Kalendář je vypuštěný do světa a může letět do vašich domovů.

Ulítaným lidem zdar!

Objednávat kalendář za 200 Kč můžete zde.

Foto kalendáře: Jana Hozová
Foto ze křtu: Renata Králová
Autor článku: Simona Votyová a Andrea Ježková