Mám v sobě nelegální látku a červy

 

_MG_1954a

Když už se mi zadařilo jít jednou spát se slepicemi, tak mě zas obtěžovala noční můra. Stála teda za to. Z pusy mi lezli totiž červi. A mohla za to moje kamarádka, která mi vykládala s očima na vrch hlavy, že děti jsou prolezlé červy a musí se odčervovat jako psi.

Přišla na to díky článkům na internetu, do kterých jsem se po noční můře také začetla. Nejen v dětech, ale v nás všech se to červy jenom hemží,  psalo se černé na bílém na solidním webu. Dělalo se mi zle. Některé příznaky, které popisovaly, že lidské tělo obývá klubko nechutných cizopasníků, souhlasily s těmi, co mám. Musím je zahubit!  Zařekla jsem se. Ale článek dál upozorňoval na fakt, že v Čechách téměř žádné přípravky na odčervení  lidí neexistují. Napadlo mě, že bych je mohla z těla vyhnat prášky, které dávám svým psům, ale radši jsem se začetla do dalšího článku, kde celou kauzu lékař Jonáš  velmi zpochybňoval. Rozhodla jsem se mu věřit, protože mi nezbylo nic jiného..

S žaludkem na vodě jsem pokračovala v dalším bádání, tentokrát  na téma Aquafiling, který jsem si nechala aplikovat nedávno do rtů, protože jsem měla pocit, že moje koutky potřebují trochu vzpruhy. Záměrně jsem najela na zahraniční weby a ejhle, hned jeden z Ukrajiny, kde se psalo, že látka je nelegální. Přestala jsem dýchat, mrazilo mě v zádech a představovala si, jak brzy zdechnu za krutých bolestí. Pak mě už červi jistojistě sežerou. Okamžitě jsem burcovala majitelku studia Petra clinic, kde mi látku vpravili do těla, ale protože byla noc, tak pouze e-mailem. Vynervovaná  jsem si článek, který byl v angličtině přečetla znovu a spadl mi kámen ze srdce. Rozlouskala jsem, že se prodávají i padělky této látky a to je samozřejmě nelegální.  Sama látka je prý v pořádku, což jsem se dočetla na dalších webech. Trochu mi bylo trapně, že jsem tak šílela, ale aspoň jsem dostala z kliniky několik odkazů, kde se o látce vyjadřují pozitivně. Nicméně příště bych raději dala přednost látce, která je u nás léty prověřená, protože za ty nervy to nestojí.

Vypadat dobře a cítit se zdravě je fakt fuška, která se může změnit i v horor nebo aspoň v noční můru…

Autor: Simona Votyová

Foto: Jana Hozová